İŞ ORTAKLIĞI

İŞ ORTAKLIĞI HAKKINDA

Caps Rent A Car iş ortağı programına katılmak ister misiniz? Caps Rent A Car ile güç birliği yapabilir, araç kiralama sektörüne yeni bir soluk getirmemize yardımcı olabilirsiniz.  
Hizmet standartlarımız gereği, araçların sürekli yenilenen ve göze hitabeden temizlikte olması esastır. İş ortaklarımızın oluşturduğumuz standartlara uymaları ve benimsemeleri ön koşulumuzdur.

Ofis ve personel
Caps Rent A Car olarak, bir iş yerini başarılı kılanın deneyimli ve başarılı personel olduğu inancının taşımaktayız. Bu sebepten ötürü yeterli sayıda, konusunda uzmanlaşmış personel bulundurmayı müşterilerimize karşı yegane sorumluluğumuz kabul etmekteyiz. Personelimizin üretkenliğini ve paylaşımcılıklarını ön planda tutmak amacı ile ofislerimiz, personellerimizin tüm ihtiyacını karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiş ve donatılmıştır.

Kazanç sistemi
Firmanızın araçları bizim havuzumuza eklenir ve müşterilerimize Caps Rent A Car güvencesi ile sunulur. Kazanç sistemimiz arz talep üzerine kurulu olup, hedef bölgenize bağlı olarak temsilcilik bedeli istenmeyebilir.

Araç marka ve modelleri
Tüm araç marka ve modelleri, aracın 3 yaş altı olması durumunda, kabul edilmektedir. Fiyatlandırma tarafınızca yapılır ve tarafımızca onaylanır. Bakımı yapılmamış yada evrağı eksik araçlardan iş ortağı sorumludur.

Yazılım desteği

Caps Rent A Car tüm iş ortaklarına rezervasyonlarını ve araç bakımlarını takip edebilecekleri bir panel sağlamakla mükelleftir.  

 


Pour le voyage sûr et confortable, le Loyer de Caps l'assez voiture pour vous avec le personnel professionnel et les plus nouvelles voitures. 

Plateformes sociales

Suivez-nous pour entendre plus de nos campagnes
Facebook'Suivez-nous sur
Twitter'Suivez-nous sur